TJ LOKOMOTIVA BŘECLAV

Běh se stal masovější než byste čekali...

Publikováno uživatelem Roman Paulík 27. února 2016 v 17:37.

Atletická dráha v Břeclavi.
Atletická dráha v Břeclavi.
Olomouc. Po nevybrání do elitní šestnáctky na MČR v běhu na 1500m, jsem se rozhodl, že si udělám výlet do mé /univerzitnímu studiu zaslíbené/ Olomouce. Věřil jsem, že se mi podaří obhájit loňské vítězství v posledním závodu (v Olomouci) stále více oblíbené sérii běžeckých závodů Winter run. Ráno probíhalo celkem pohodově, vlak měl nulové zpoždění, nepršelo, vítr nefoukal, ale bylo trošku chladno na to, že jsme měli v pondělí krýsných 16°C, tak dnes bylo v Olomouci max 5°C (nejsem z cukru, tohle mě nemůže rozhodit). A tak jsem si prošel na hodinku zdejší obchodní centrum Šantovka a poté zamířil na místo činu-Smetanovy sady (park Flora, kde probíhají pravidelně květinové výstavy). Po včerejším pročtení propozic závodu jsem se dozvěděl, že v 10.00 začíná prezentace a zbývá bohužel posledních 50 volných míst do naplnění kapacity závodu 600 účastníků. Tu možná začal můj zádrhel, prostě jsem se online nepřihlásil, protože přihlášky přes inernet byly do pondělka. Dorazil jsem tedy podotýkám přesně v 10.03 k prezentačnímu stolíku a tu se dozvídám, kapacita je naplněna (od jedné paní jsem zaslechl,že už v 9.30 tu byla řada!), napište se na papír a podle toho jestli se případně někdo nedostaví (z online přihlášených) dobereme vás v 11.15 po ukončení prezentace. Mé zděšení přišlo, když jsem se podíval na papír..předemnou napsaných jmen tam bylo nejmín už 15. No naštvaný jsem byl dost, řekl jsem si ale, že počkám do těch 11.15 (start závodu byl stanoven na 12.00). Byl jsem ochotný si svůj start i číslo uhádat. Nakonec o půl 12 byl jednotlivým přibližně 40 dopsaným, vyřčen ortel. V 11.41 zvolali jméno Roman PaVlík (jsem zvyklý na tento tradiční překlep), ale ulevilo se mi hodně, protože na druhého člověka na papíře podemnou se již nedostalo! Zbývalo rychlorozcvičení za 10min a procpání se na start. Samotný závod se mi šel do půlky v pohodě, pak jsem si řekl, že mírně zrychlým, to jsem taky udělal, ale špatné rozcvičení druhou polovinu mého výkonu zřejmě poznamenalo. Nakonec tedy vítězství cca 8,2km 27.10....ale byly to nezvyklé předzávodní nervy Vám povim.

Krátce

Klára Klimovičová před 5 dny

V sobotu 21. dubna se koná RACIO Běh kolem Dyje. Vaše děti, prosím, přihlašte přes tento odkaz, bude to pro Vás jednodušší než v den závodu. Kolonku oddíl, prosím, vyplňte TJ Lokomotiva Břeclav. Pokud budete mít zájem, tak v 9:30 hod bude společná rozcvička pro přípravky. Závodníci starších kategorií se již budou rozcvičovat sami. Poprosím Vás, aby děti měly nová červená klubová trika. Pokud někdo stále nemá, budu rozdávat u starší přípravky na konci tréninku, u mladších na začátku. Zbylé skupiny se domluví se svým trenérem (předškoláci, výběrovka).

Jaromír Hloch před 17 dny

Tréninky přípravky budou od měsíce dubna probíhat venku na atletickém stadionu. Pro mladší přípravku platí, že se při nepříznivém tréninku přesuneme do haly.

Jaromír Hloch před měsícem

Na Mistrovství ČR žáků a žákyň (3. a 4. března) v Ostravě měla břeclavská atletika jednoho zástupce. Vojtěch Prokeš nastoupil v běhu na 1500 m a vybojoval 11. místo za čas 4:59,31 min.

Teprve proběhne

21. 4. 2018
RACIO Běh kolem Dyje (Břeclav)
Propozice
25. 4. 2018
Okresní přebory žactva a dorostu (Břeclav)
Propozice
25. 4. 2018
Okresní kolo Štafetového poháru (Břeclav)
Propozice

Již proběhlo

14. 4. 2018
MČR v půlmaratonu (Pardubice)
Propozice Výsledky
14. 4. 2018
Chůze 10km - 2. kolo I. ligy (Milovice)
Propozice Výsledky
30. 3. 2018
Chůze 10km - 1. kolo I. ligy (Olomouc)
Propozice Výsledky
Logo
Kontaktní údaje
Adresa
TJ Lokomotiva Břeclav
Veslařská 2753/1a
690 02 Břeclav
Email
info@atletikabv.cz
Bankovní spojení
Číslo účtu: 1390256339/0800
Kde nás najdete?
Odkaz na mapu
Jsme také na Facebooku!
Naši partneři Město Břeclav Stavba a údržba silnic