TJ LOKOMOTIVA BŘECLAV

Hokejové utkání

Publikováno uživatelem Tomáš Vymyslický 10. března 2016 v 09:21.

Atletická dráha v Břeclavi.
Atletická dráha v Břeclavi.
Zdravím všechny atletické hvězdy Lokomotivy Břeclav a zároveň naše fanoušky. Jak už tomu bývá každý rok, i letos se uskuteční hokejový zápas starších atletů (trenérů) a mladších atletů (A tým mužů). Tím si Vás dovolujeme pozvat na tento úžasný souboj konaný v břeclavské Ice Bors aréně a to v SOBOTU 26. 3. 2016 v 18:30. Letos se uskuteční jiné organizační rozvržení. Už nebudou hrát "staří" proti "mladým". Byli předurčeni 2 kapitáni a to Adam Formánek (Buba) a Tomáš Vymyslický (Dwain Chambers), 2 nevraživý kamarádi. Výběr bude probíhat formou draftu, jak je tomu třeba v zámořské NHL. Kapitáni si nejprve "střihnou" o to, který bude mít výhodu prvního výběru a při další selekci se budou střídat. Farma, která je uvedená, není konečná. Možné změny a návrhy budeme akceptovat. Konečná soupiska bude hotová a zobrazená těsně před utkáním. Prosím všechny na hráče vypsané ve farmě, aby potvrdili svou účast na 100% na email tvymyslicky@gmail.com nebo komukoliv jinému ze seznamu. Farmu tvoří tito hráči: Brankáři: Bob Lánský Petr Zelinka Hráči: Jiří Dubský Jiří Petrjánoš Zbyněk Chlumecký Jiří Kruták Pavel Dominik David Maťašovský Martin Maťašovský Jakub Uher Saša Herman Erik Veselý Adam Hrozínek Adam Formánek Jakub Lacina Marek Ošmera Dwain Chambers Náhradníci: Pavel Peňáček Kaňa

Krátce

Klára Klimovičová před 5 dny

V sobotu 21. dubna se koná RACIO Běh kolem Dyje. Vaše děti, prosím, přihlašte přes tento odkaz, bude to pro Vás jednodušší než v den závodu. Kolonku oddíl, prosím, vyplňte TJ Lokomotiva Břeclav. Pokud budete mít zájem, tak v 9:30 hod bude společná rozcvička pro přípravky. Závodníci starších kategorií se již budou rozcvičovat sami. Poprosím Vás, aby děti měly nová červená klubová trika. Pokud někdo stále nemá, budu rozdávat u starší přípravky na konci tréninku, u mladších na začátku. Zbylé skupiny se domluví se svým trenérem (předškoláci, výběrovka).

Jaromír Hloch před 17 dny

Tréninky přípravky budou od měsíce dubna probíhat venku na atletickém stadionu. Pro mladší přípravku platí, že se při nepříznivém tréninku přesuneme do haly.

Jaromír Hloch před měsícem

Na Mistrovství ČR žáků a žákyň (3. a 4. března) v Ostravě měla břeclavská atletika jednoho zástupce. Vojtěch Prokeš nastoupil v běhu na 1500 m a vybojoval 11. místo za čas 4:59,31 min.

Teprve proběhne

21. 4. 2018
RACIO Běh kolem Dyje (Břeclav)
Propozice
25. 4. 2018
Okresní přebory žactva a dorostu (Břeclav)
Propozice
25. 4. 2018
Okresní kolo Štafetového poháru (Břeclav)
Propozice

Již proběhlo

14. 4. 2018
MČR v půlmaratonu (Pardubice)
Propozice Výsledky
14. 4. 2018
Chůze 10km - 2. kolo I. ligy (Milovice)
Propozice Výsledky
30. 3. 2018
Chůze 10km - 1. kolo I. ligy (Olomouc)
Propozice Výsledky
Logo
Kontaktní údaje
Adresa
TJ Lokomotiva Břeclav
Veslařská 2753/1a
690 02 Břeclav
Email
info@atletikabv.cz
Bankovní spojení
Číslo účtu: 1390256339/0800
Kde nás najdete?
Odkaz na mapu
Jsme také na Facebooku!
Naši partneři Město Břeclav Stavba a údržba silnic