TJ LOKOMOTIVA BŘECLAV

Závěrečný taborak přípravka + leták na příští rok je v sekci pripravka

Publikováno uživatelem Klára Klimovičová 7. června 2016 v 20:19.

Atletická dráha v Břeclavi.
Atletická dráha v Břeclavi.
V patek 17. 6. 2016 v 17 hodin se bude konat atletická závěrečná opekacka špekáčku!!!! Plati to pro všechny děti z přípravek i z výběrové atletiky (trenéři Chlumecky, Petrjanos, Klara a spol:)) taborak se bude konat za stadionem Loko, sraz bude na místě, jako jsou treninky. Prosim, potřebovala bych vedet, kolik děti a rodičů bude, abychom objednali dost špekáčku. Napiste mi do neděle počet osob, které přijdou na taborak. Piti pro děti bude zajištěno, rodice si neco ostřejšího :) musí přinést sami:) Pokud mate možnost přinést si opekaci vidlice, jehlice, palice:) bylo by to lepsi. Nemame jich tolik. Taborakem konci treninky přípravek pro tento rok (v nedeli se jeste uvidime na závodech). Dal posilam v příloze informace na příští rok, samozřejmě pokud Vam to nebude časové vyhovovat, lze se domluvit osobně. Cena za přípravku zůstavá stejna 1200 Kč.- V přihlašování děti na krouzek bude od příštího roku pozměněn systém. Prázdné přihlášky Vám pošlu příští tyden, nebo si je můžete od příštího týdne vyzvednout na recepci (baru) u hřiště TJ Lokomotiva. Vyplněné přihlášky se budou odevzdat pouze zase na recepci. Bude tam prichystana složka. Uzávěrka zaplacení kroužku bude do 15. října, kdy si účetní zkontroluje, zda vsichni přihlášeni maji zaplaceno a předá nam seznam. Proto neposílejte vyplněné přihlášky zpet na mejl, ale pouze osobně zaneste na recepci. Pokud budete mit jakýkoliv dotaz, staci napsat e-mail. Budeme se na Vas těšit v patek, nedeli i příštího rok. Klimovicova Klara

Krátce

Klára Klimovičová před 5 dny

V sobotu 21. dubna se koná RACIO Běh kolem Dyje. Vaše děti, prosím, přihlašte přes tento odkaz, bude to pro Vás jednodušší než v den závodu. Kolonku oddíl, prosím, vyplňte TJ Lokomotiva Břeclav. Pokud budete mít zájem, tak v 9:30 hod bude společná rozcvička pro přípravky. Závodníci starších kategorií se již budou rozcvičovat sami. Poprosím Vás, aby děti měly nová červená klubová trika. Pokud někdo stále nemá, budu rozdávat u starší přípravky na konci tréninku, u mladších na začátku. Zbylé skupiny se domluví se svým trenérem (předškoláci, výběrovka).

Jaromír Hloch před 17 dny

Tréninky přípravky budou od měsíce dubna probíhat venku na atletickém stadionu. Pro mladší přípravku platí, že se při nepříznivém tréninku přesuneme do haly.

Jaromír Hloch před měsícem

Na Mistrovství ČR žáků a žákyň (3. a 4. března) v Ostravě měla břeclavská atletika jednoho zástupce. Vojtěch Prokeš nastoupil v běhu na 1500 m a vybojoval 11. místo za čas 4:59,31 min.

Teprve proběhne

21. 4. 2018
RACIO Běh kolem Dyje (Břeclav)
Propozice
25. 4. 2018
Okresní přebory žactva a dorostu (Břeclav)
Propozice
25. 4. 2018
Okresní kolo Štafetového poháru (Břeclav)
Propozice

Již proběhlo

14. 4. 2018
MČR v půlmaratonu (Pardubice)
Propozice Výsledky
14. 4. 2018
Chůze 10km - 2. kolo I. ligy (Milovice)
Propozice Výsledky
30. 3. 2018
Chůze 10km - 1. kolo I. ligy (Olomouc)
Propozice Výsledky
Logo
Kontaktní údaje
Adresa
TJ Lokomotiva Břeclav
Veslařská 2753/1a
690 02 Břeclav
Email
info@atletikabv.cz
Bankovní spojení
Číslo účtu: 1390256339/0800
Kde nás najdete?
Odkaz na mapu
Jsme také na Facebooku!
Naši partneři Město Břeclav Stavba a údržba silnic