TJ LOKOMOTIVA BŘECLAV

Racio běh + nová triká - přípravka

Publikováno uživatelem Klára Klimovičová 17. dubna 2017 v 17:21.

Atletická dráha v Břeclavi.
Atletická dráha v Břeclavi.
Dobrý den, chtěla bych Vás a Vaše děti pozvat na závod Racio běh kolem Dyje, který se koná 22. 4. 2017 Letošní rok je nutné se přihlásit samostatně. První a jednodušší možností je registrace přes internetové stránky Loko http://www.atletikabv.cz/beh-kolem-dyje/ (rozkliknete ikonu v modrém rámečku nad textem). Druhá možnost je registrace na místě, ovšem musíte počítat s časovou rezervou. Raději přijít ještě dříve než je dáno v rozpise, protože dětské kategorie jsou často velmi početné a registrace s předáním čísel trvá pak déle. Budeme rádi, když se dětí sejde co nejvíce. Tak jako jsem psala loni, je to důležité pro budoucí čerpání financí pro náš oddíl, které přiděluje město. Proto prosíme všechny závodníky, aby si nachystali klubová trika. Nejlépe ta nová, která budeme předávat tento týden na tréninku v úterý a čtvrtek v 16 hodin. Sraz závodníků bude v 9 30 hod., poté bude společná rozcvička (platí spíše pro děti mladší přípravky, Blanka, Klára). Před startem je nutné si vyzvednout startovní čísla (najdete je u stolu s pc, kde bude zároveň probíhat registrace, proto je opravdu důležité přijít s časovou rezervou). A poslední informace:-) trénink Blanky a Kláry je tento týden v hale. Přeji krásný zkrácený pracovní týden a budeme se těšit na velkou účast závodníků:) Klára

Krátce

Klára Klimovičová před 8 dny

V sobotu 21. dubna se koná RACIO Běh kolem Dyje. Vaše děti, prosím, přihlašte přes tento odkaz, bude to pro Vás jednodušší než v den závodu. Kolonku oddíl, prosím, vyplňte TJ Lokomotiva Břeclav. Pokud budete mít zájem, tak v 9:30 hod bude společná rozcvička pro přípravky. Závodníci starších kategorií se již budou rozcvičovat sami. Poprosím Vás, aby děti měly nová červená klubová trika. Pokud někdo stále nemá, budu rozdávat u starší přípravky na konci tréninku, u mladších na začátku. Zbylé skupiny se domluví se svým trenérem (předškoláci, výběrovka).

Jaromír Hloch před 19 dny

Tréninky přípravky budou od měsíce dubna probíhat venku na atletickém stadionu. Pro mladší přípravku platí, že se při nepříznivém tréninku přesuneme do haly.

Jaromír Hloch před měsícem

Na Mistrovství ČR žáků a žákyň (3. a 4. března) v Ostravě měla břeclavská atletika jednoho zástupce. Vojtěch Prokeš nastoupil v běhu na 1500 m a vybojoval 11. místo za čas 4:59,31 min.

Teprve proběhne

25. 4. 2018
Okresní přebory žactva a dorostu (Břeclav)
Propozice
25. 4. 2018
Okresní kolo Štafetového poháru (Břeclav)
Propozice
28. 4. 2018
MČR v běhu na 10000 m (Brno)
Propozice

Již proběhlo

21. 4. 2018
RACIO Běh kolem Dyje (Břeclav)
Propozice Výsledky Fotogalerie
14. 4. 2018
MČR v půlmaratonu (Pardubice)
Propozice Výsledky
14. 4. 2018
Chůze 10km - 2. kolo I. ligy (Milovice)
Propozice Výsledky
Logo
Kontaktní údaje
Adresa
TJ Lokomotiva Břeclav
Veslařská 2753/1a
690 02 Břeclav
Email
info@atletikabv.cz
Bankovní spojení
Číslo účtu: 1390256339/0800
Kde nás najdete?
Odkaz na mapu
Jsme také na Facebooku!
Naši partneři Město Břeclav Stavba a údržba silnic