Oficiální web břeclavské atletiky

Žactvo na Memoriálu Josefa Sečkáře, okresák pro Lukáše Drobiliče.

Publikováno uživatelem Jiří Petrjanoš 26. února 2022 v 18:48.

Memoriál Josefa Sečkáře 26.2.2022

V sobotu 26. února se vypravila skupina mladších žáků na halové závody do Brna na Memoriál Josefa Sečkáře. Závody probíhaly v nově zbudovaném tunelu na Sportovním  gymnáziu Ludvíka Daňka. Všech 8 závodníků absolvovalo 50 m a skok daleký. Z děvčat se nejlépe vedlo Verči Janíkové, která obsadila v běhu na 50 m v konkurenci 56 děvčat 3.místo časem 7.30 s, dobře si vedla i v dálce výkonem 411 cm. Lucka Košuličová běžela 50 m 7.52 s, moc se jí nevedlo v dálce 343 cm. Anička Lisoňová proběhla 50 m za 7.66 s a skočila do dálky 366 cm. Příslibem je jistě Kája Režňáková, pro kterou to byly první závody a v dálce předvedla pěkných 395 cm a 50 m za 7.90 s.

Chlapci si zaběhli také osobáky na 50 m a navíc se všichni zlepšili v dálce. Nejlépe se vedlo Lukáši Drobiličovi (1.místo v běhu na 50 m - 6.74 s, 1.místo v dálce v novém okresním rekordu 554 cm!). Matěj Režňák byl na 50 m třetí 7.02 s a v dálce výkonem 500 cm druhý. Těsně pod stupni vítězů byli i další dva naši závodníci. Ríša Smolík 50 m - 7.06 s (4.místo s a 460 cm v dálce (6.místo). Robin Chládek obsadil v běhu na 50 m 5.místo - 7.17 s a v dálce za 474 cm 4.místo.
Všechny výsledky jsou příslibem do letní sezóny, která se kvapem blíží.