Příhlášení uživateleFotogalerie

Foto - dospělí
Foto - přípravka

Odkazy

Vodák dvakrát zlatý, Vargová a Horák stříbrní na MČR.

Praha. Dvoudenní zápolení dorostenecké a juniorské kategorie o mistry ČR proběhlo tento víkend v Praze ve Stromovce.

SOBOTA:
Zlato vybojoval Ondra Vodák, který nastupoval do trojskoku jako hlavní favorit, jenže jeho vítězství se nerodilo lehce a na zlato si sáhl až pokusem v páté sérii a nakonec v šesté se po né úplně ideálním dopadu do pískoviště dostal až do vzdálenosti osobního rekordu 14.86m.

Danu Fialovi se naopak závod na 3000m příliš nezdařil a v čase 9.59,06 si doběhl pro 15. místo, nutno dodat že celý týden se snažil vypořádat s nemocí, která jak se zdá měla vliv na tento slabší výkon.

NEDĚLE:
Tři starty tři medaile a dva osobní rekordy tak zní bilance našich reprezentantů z nedělního programu.

S otazníkem jak na tom po zranění výkonnostě bude vstoupila do soutěže Lea Vargová, která ovšem každým pokusem přehodila hranici 12m a v poslední sérii se vybičovala k výkonu 13.12m, poprvé překonala hranici 13m, ale hlavně si odváží skvělé a nečekané stříbro! „Jsem mega nadšená, ani mi to nedochází jak to dopadlo.“ řekla Lea těsně po závodě a taky přiznala, že ve finále ji ruka opravdu bolela a měla i velké nervy.

Ondra Vodák dnes potvrdil roli favorita ve výšce a po včerejším zlatu v trojskoku zvítězil i dnes nakonec výkonem 201cm, se kterým moc spokojen nebyl.

V předposlední technické disciplíně závodů, kouli dorostenců, se předvedl Adam Horák a výkonem 16.92m si o více než tři decimetry zlepšil osobní rekord z minulého týdne a odváží si krásné stříbro.

Gratulujeme!!
22. 02. 2016, 10:30
Autor: Roman Paulík
Zápatí stránky