Oficiální web břeclavské atletiky

Žákyně druhé a žáci třetí na 2. kole soutěže družstev staršího žactva.

Publikováno uživatelem Roman Paulík 19. května 2016 v 20:54.

Atletická dráha v Břeclavi.
Břeclav. V neděli se uskutečnilo 2. kolo soutěže družstev staršího žactva v rámci kterého proběhl i Přebor JmK staršího a mladšího žactva. Našim starším žačkám uniklo vítězství o pouhý jediný bod (130b). Starší žáci brali bronzovou příčku. Nejlépe bodující závodnicí byla Mirka Hanzalíková (28b), která se stala přebornicí v oštěpu velmi pěkným výkonem 37.02m, dále byla 2.v kouli žákyn 9.70m, 3. na 60m (8.18) a 3.pozici brala i v dálce za 478cm. Další medailová umístění na přeboru JmK: Stříbro bral na 800m st.žáků Ondřej List 2:19.61, bronz v ml.žácích Vojta Prokeš 2:26.51 a taktéž na 800m ml.žaček Kristina Špačková 2:33.15. Třetí na 1500m byl Samuel Polach 5:06.93 a třetí na stejné trati st. žákyň Zuzka Švejdová 5:15.93. Na 100m př. st. žáků byl druhý Kuba Petrjanoš výkonem 15.83. Anička Bravencová na stejné trati třetí za 17.52. Vítězná byla štafeta 4x60m st. žáků (Petrjanoš, Juráš, Gaszczyk, Ptáčník) 29.81. St.žákyně (Hanzalíková, Jaborníková, Myslivečková, Herzová) byly ve štafetě třetí za 32.25 podobně jako ml.žačky (Galburová, Maděřičová, Stehlíková, Špačková) 34.31. Ve skoku vysokém st. žáků byl druhý Jakub Halášek 155cm a Adam Elsner se stejným výkonem třetí. V mladších byl Vojta Prokeš třetí za 140cm. Následují tři skokanská vítězství - st. žačka Anička Bravencová výška 156cm, v ml. žačkách Adéla Stehlíková 141cm a v dálce Kuba Petrjanoš 540cm. Terka Hlavinková vyhrála disk 30.42m a Soňa Baránková byla druhá v míčku 40.91m. Výsledky zde:http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=26589