Příhlášení uživateleFotogalerie

Foto - dospělí
Foto - přípravka

Odkazy

Závěrečný taborak přípravka + leták na příští rok je v sekci pripravka


V patek 17. 6. 2016 v 17 hodin se bude konat atletická závěrečná opekacka špekáčku!!!! Plati to pro všechny děti z přípravek i z výběrové atletiky (trenéři Chlumecky, Petrjanos, Klara a spol:)) taborak se bude konat za stadionem Loko, sraz bude na místě, jako jsou treninky.
Prosim, potřebovala bych vedet, kolik děti a rodičů bude, abychom objednali dost špekáčku. Napiste mi do neděle počet osob, které přijdou na taborak. Piti pro děti bude zajištěno, rodice si neco ostřejšího :) musí přinést sami:)
Pokud mate možnost přinést si opekaci vidlice, jehlice, palice:) bylo by to lepsi. Nemame jich tolik.
Taborakem konci treninky přípravek pro tento rok (v nedeli se jeste uvidime na závodech).

Dal posilam v příloze informace na příští rok, samozřejmě pokud Vam to nebude časové vyhovovat, lze se domluvit osobně. Cena za přípravku zůstavá stejna 1200 Kč.-
V přihlašování děti na krouzek bude od příštího roku pozměněn systém. Prázdné přihlášky Vám pošlu příští tyden, nebo si je můžete od příštího týdne vyzvednout na recepci (baru) u hřiště TJ Lokomotiva. Vyplněné přihlášky se budou odevzdat pouze zase na recepci. Bude tam prichystana složka. Uzávěrka zaplacení kroužku bude do 15. října, kdy si účetní zkontroluje, zda vsichni přihlášeni maji zaplaceno a předá nam seznam. Proto neposílejte vyplněné přihlášky zpet na mejl, ale pouze osobně zaneste na recepci.

Pokud budete mit jakýkoliv dotaz, staci napsat e-mail.
Budeme se na Vas těšit v patek, nedeli i příštího rok.

Klimovicova Klara
07. 06. 2016, 22:19
Autor: Klára Klimovičová
Zápatí stránky