Příhlášení uživateleFotogalerie

Foto - dospělí
Foto - přípravka

Odkazy

Informace - kroužek atletika 2016/ 2017

Dobrý den,

posílám Vám informace, které se týkají kroužku atletiky pro rok 2016/ 2017. Poplatek za kroužek musí být zaplacen do konce září. Prosím, pohlídejte si to, ať pak nejsou zbytečné komplikace. Nově se do variabilního symbolu zadává rodné číslo (kvůli problémům s jiným příjmením rodiče a dítěte).
Tréninky se konají vždy v daný čas, podle toho v jaké skupině je Vaše dítě přihlášeno. Prosím, pokud chcete odejít z tréninku dříve, řekněte to trenérovi. Aby se nám nestávalo jako minulý rok, že během tréninku zmizelo dítě a nikdo nic nenahlásil.
Každá skupina má své vlastní trenéry. Emailovou korespondenci, přihlášky na závody a další info vyřizuji pouze já. Proto, pokud budete mít dotaz přímo na trenéra Vašeho dítěte, posílám kontakt:
školčátka (pondělí 14 30 - 15 30 hod.) - Martina Šestáková 777 635 364
přípravka mladší (úterý a čtvrtek 16 - 17 hod.) - Klára Klimovičová 728 551 213
přípravka starší (úterý a čtvrtek 15 - 16 hod.) - Zbyněk Chlumecký 777 604 585
výběrová atletika (pondělí, středa a pátek ) - Zbyněk Chlumecký
Tréninky probíhají podle počasí na dráze a v hale. Pokud bude pršet, trénink se koná v hale. Pokud je počasí proměnlivé, nachystejte dětem nahrádní obuv do haly. Kdy se přesunou tréninky jen do haly Vás bude informovat trenér přímo na tréninku, popř. já přes email. Obuv do haly nesmí dělat stopu na parketách. Jinak oblečení sportovní, holčičky raději bez řetízků a velkých naušnic.
Když budou probíhat tréninky na dráze, je docela neštastně řešeno wc. Děti musí samotné do haly. Proto je zkuste pohlídat nebo připomenout, aby si skočily před tréninkem.
Během roku budou probíhat závody. První nás čekají už příští týden.
Info k závodům, konání tréninků, výsledky závodů aj. se můžete informovat také na facebookové stránce: https://www.facebook.com/atletikapripravka/?fref=ts a na stránce atletiky http://atletikabv.cz/pripravka/
Zde také najdete fotky: http://atletikapripravka.rajce.idnes.cz/
Závod, který nás čeká příští týden, se koná u nás na stadionu. Posílám Vám informační plakát v příloze, tam najdete veškeré info. Pokud se budete chtít na něco ještě zeptat, napište mi email nebo se mužete zeptat rovnou na tréninku.
Další závody, které na nás už čekají jsou:

24. 9. Svatováclavský běh LVA (budeme objednaný autobus, odjezd od stadionu bude 8.30, start první kategorie 9.30 hod, více info zašlu později)

8.10. Bořetice (zase bude objednaný autobus, odjezd 12.45, start první kategorie 14.20)

Můžete se těšit na další závody, jako už minulé roky budeme spolupracovat s atletikou Hustopeče, kdy budeme zase spolupořádat Zajicovu ligu. a taky nově nás čeká spolupráce s atletikou pro děti v Bratislavě.
Pokud bude Vaše dítě přihlášeno na závod, ale nakonec se nebude moci účastnit, tak mi napište vždy sms (Klára Klimovičová 728 551 213), dětí je opravdu hodně a vždy musím vyzvedávat startovní čísla pro všechny děti, které jsou zaregistrované. Ušetříte mi tak čas i tlačenici u registrace:-)

Snad jsem na nic nezapomněla:-) Pokud budete mít ještě nějaké dotazy, klidně pište (i sms, s voláním to už není tak jednoduché:-))

Doufám, že se dětem bude v atletice líbit a budou spokojené (to je totiž to nejdůležitější). Pokud by náhodou chtěly přejít do jakékoliv jiné skupiny, není vůbec problém se domluvit.

Přeji krásný den a hned mrkněte na plákat se závodem a přihlašujte malé závodníky:-))

14. 09. 2016, 11:40
Autor: Klára Klimovičová
Zápatí stránky