Příhlášení uživateleFotogalerie

Foto - dospělí
Foto - přípravka

Odkazy

závody 24. 9. 2016

Dobrý den,

posílám info k sobotním závodům. Je nutné do tohoto čtvrtka poslat zpět na email jméno,, příjmení dítěte a ročník narození!!!
Pokud budete chtít jet s dětmi autobusem, tak prosím napište kolik osob. Pokud by bylo přihlášených dětí hodně (plný autobus:)), budu psát email (v pátek).

Sraz 24. 9. 2016 v 8. 15 hod u haly, v 8. 30 hod autobus odjíždí. Návrat okolo 11. 30 hod. Bude lepší, když u sebe děti budou mít mobil, ať mohou zavolat, že vyjíždíme zpět. Pokud se budete chtít jet podívat, není problém. Na místo se dá bez problémů přijet autem.
Když budete chtít přijet na závodpo vlastné ose, zase není problém, jen to potřebuji vědět dopředu (připište to k přihlašovacímu emailu). To stejné, pokud si dítě budete chtít odvézt dříve (ať tam potom nikoho nehledáme).
S sebou sportovní oblečení na závod, pití, svačinu. Minulý rok byl otevřený bufet, ale nejsem is jistá, jak to bude tento ročník.

Pokud mi pošlete zpět email s přihlašovacími údaji, tak Vaše dítě přihlasím a vyzvednu startovní číslo.
Pokud budete mít dotaz, napište zpět. Popř. zítra po závodech.

Připomínám: zítra není trénink, ale konají se závody. Všechny děti, které mají odevzdanou přihlášku jsou na závod už zaregistrovány, takže se o nic nemusíte starat.


posílám odkaz na akci http://www.svatovaclavskybeh.cz/

S pozdravem,

Klimovičová
19. 09. 2016, 21:58
Autor: Klára Klimovičová
Zápatí stránky