Oficiální web břeclavské atletiky

V Brně našim sprinterkám jako obvykle nepřál vítr

Publikováno uživatelem Jaromír Hloch 11. června 2014 v 18:16.

Kristýna a Jana Lánská při doběhu na 100m (4. kolo I. ligy, 20. srpna 2016)
Brněnská a Jihomoravská atletická tour se jako obvykle nesla v duchu silného větru i přesto, že na místě panovaly tropické teploty. Kristýna Lánská skončila na 4. místě v běhu na 100 m, Adam Hrozínek vyhrál oštěpařskou soutěž.

Jeho výkon činil rovných 50 metrů. Vrhač Lokomotivy se zúčastnil také hodu diskem, kde obsadil 5. příčku za 31.47 m.

V ženské soutěži na 100 m jsme měli hned trojí zastoupení. Návrat do atletického života potvrdila Jana Lánská, která proběhla cílem za 15.30 s v protivítru 1.7 m/s. Kristýna Lánská zaznamenala v rozběhu čas 13.46 s (-4 m/s), ve finále se zlepšila na 13.15 s (-2.1 m/s), což bylo čtvrté místo. Anna Vyhnálková měla v rozběhu 13.54 s (-0.9 m/s), ve finále byla šestá za 13.50 s. V běhu na 200 m si poslední jmenovaná vytvořila osobní maximum, které nyní činí 27.37 s (-0.3 m/s).

Kompletní výsledky ze středečního Brna najdete zde.

Hlavní partner

FOSFA Sport FOSFA Sport

Nepřehlédněte

Informace k GDPR

Krátce

Klára Klimovičová před 5 dny

Během prázdnin (tj čtvrtek a pátek, pondělí) se tréninky nekonají.

Klára Klimovičová před měsícem

Pozor, pozor!
Ve čtvrtek 22.2. se bude konat halový atletický víceboj pro závodníky přípravek;)
Závody se budou konat v klasickém čase tréninku.