Příhlášení uživateleFotogalerie

Foto - dospělí
Foto - přípravka

Odkazy

Letošní Kontrolky odstartovala slušná účast

AKTUALIZOVÁNO Ve středu 9. 7. odstartoval seriál veřejných břeclavských závodů pod názvem Kontrolky. Tyto závody budou probíhat každou středu od 17 hodin až do poloviny srpna. Všichni příznivci sportu jsou srdečně zváni.

První mítink nabídl tyto disciplíny: 60 m př., 60 m, 300 m, výška, koule, disk a kladivo. Startovalo celkem 68 závodníků, což je o 22 lidí více než měla Brněnská Jihomoravská tour, která probíhala současně. Z výkonů lze určitě nejvíce vyzdvihnout kladivo Slováka Kružliaka, který se blýskl senzačním hodem 68.81 m. Tento výkon bývalá warm up zone už dlouho nepamatuje. Kvalitní je i výška dorostence Vodáka (mistr ČR z nedávné doby ve stejné disciplíně), který zdolal 190 cm. Žák Adam Horák sice nepřekonal v disku hranici 50 m, nicméně s výkonem 49.82 m může být spokojen.

Dařilo se také našim nejmladším talentovaným atletům. Miroslava Hanzalíková vytvořila v kouli okresní rekord mladších žákyň ve vrhu koulí výkonem 11.32 m. Navíc ještě přidala rychlý čas na 60 m př., který má hodnotu 10.07 s. Je to zároveň 3. nejrychlejší čas této sezony v republice. Anna Bravencová se blýskla výškou 155 cm, což je na žákyni úctyhodný výkon. Patří ji druhé místo v letošních žákovských tabulkách v ČR.

Kompletní výsledky jsou k dispozici zde.

10. 07. 2014, 21:03
Autor: Jaromír Hloch
Zápatí stránky