Oficiální web břeclavské atletiky

Skupinka atletů si zpestřila sezonu břeclavským triatlonem

Publikováno uživatelem Jaromír Hloch 14. července 2014 v 12:52.

Atletická dráha v Břeclavi.
AKTUALIZOVÁNO Na start již 8. ročníku Alcaplast Manu 2014 se mezi jednotlivci objevil desetibojař Marek Ošmera a chodec a bývalý půlkař Zbyněk Herman. Jednu štafetu pak poskládali vícebojař Jakub Lacina (plavání), hokejista Milan Abrman (kolo) a sprinter a kladivář v jedné osobě Tomáš Vymyslický alias Dwain Hammer Chambers (běh). Druhá štafeta...

... byla ve složení Lukáš Kubát (plavání), bývalá atletka a současná rychlobruslařka Eliška Dřímalová (kolo) a Roman Paulík (běh). Závodníci měli příjemné sportovní počasí. Marek Ošmera dokončil triatlon na 13. místě, Zbyněk Herman po závěrečném zrychlení v běhu obsadil 25. místo. Celkový počet závodníků byl 46. Ve štafetách mezi sebou bojovalo 8 družstev.

Marek Ošmera měl za cíl pokořit hranici jedné a půl druhé hodiny, což se mu nakonec podařilo s přehledem. Výsledný čas činil 1:23:11 (10:04 - 53:07 - 20:00). Zbyněk Herman dokončil závod v čase 1:32:51 (11:26 - 1:00:27 - 20:58). V kategorii týmu byly nejúspěšnější Sýrové koule, které ve složení Kubát - Dřímalová - Paulík zvítězily v čase 1:09:31. Celek Profi Club CZE ve složení Lacina - Abrman - Chambers obsadil deváté místo v čase 1:22:40.

Výsledky jednotlivců zde, výsledky štafet zde.