Oficiální web břeclavské atletiky

Starší žáci osmí na Moravě

Publikováno uživatelem Roman Paulík 15. září 2014 v 10:24.

Atletická dráha v Břeclavi.
Za příznivého počasí a téměř bezvětří se na malém, ale útulném stadioně v Šumperku uspořádalo Mistrovství Moravy a Slezska družstev žáků a žákyň. Bohužel náš oddíl na severu Moravy reprezentovala jen šestice žáků, přesto se podařilo ukořistit skvělých 58 bodů a to stačilo na 8.místo (těsně za společně šestým Hodonínem a Uherským Hradištěm). Nejlepším bodujícím byl Adam Horák, který byl druhý v kouli (14,52m) a oštěpu (42,09m) a zvítězil velmi dobrým výkonem v disku (52,67m). Matěj Osička vyhrál suverénně 800m (2.10,80) a byl 6. na 300m (38,37s). Lukáš Kubát bodově překvapil, když byl 4. na 200m př. (30,06), 7.v dálce skokem 560cm a 10.v běhu na 100m př. (15,92). Vašek Flanderka byl 10.v oštěpu 31,33 a v disku hodil 23,64m. Pavel Horčička běžel 100m př. za 19,50 a dvojnásobnou překážkovou vzdálenost za 37,50. Filip Klimovič běžel jen 60m (8,56), kde jej však notně omezovala bolest v zadním svalu stehenním.

Hlavní partner

FOSFA Sport FOSFA Sport

Nepřehlédněte

Informace k GDPR

Krátce

Klára Klimovičová před 5 dny

Během prázdnin (tj čtvrtek a pátek, pondělí) se tréninky nekonají.

Klára Klimovičová před měsícem

Pozor, pozor!
Ve čtvrtek 22.2. se bude konat halový atletický víceboj pro závodníky přípravek;)
Závody se budou konat v klasickém čase tréninku.