TJ LOKOMOTIVA BŘECLAV

Rekordy stadionu

Sprinty - muži

DisciplínaVýkonZávodníkStátKlubová příslušnostDatum
60 m6,81Veleba JanCZEARC Brno7. 8. 2013
100 m10,52Veleba JanCZEARC Brno7. 8. 2013
150 m16,41Stromšík ZdeněkCZESlovácká Slavia Uherské Hradiště27. 7. 2011
200 m21,08Veleba JanCZEARC Brno7. 8. 2013
300 m34,55Krsek MatějCZEČeská republika (A. C. TEPO Kladno)26. 9. 2015
400 m47,85Vaněk PetrCZEDukla Praha29. 8. 2010

Sprinty - ženy

DisciplínaVýkonZávodniceStátKlubová příslušnostDatum
60 m7,66Paličková VeronikaCZEAK Hodonín24. 9. 2013
100 m11,76Kršáková LenkaCZEAK Olymp Brno23. 8. 2014
200 m23,57Kršáková LenkaCZEAK Olymp Brno23. 8. 2014
300 m39,88Kerbachová AnnaCZEČeská republika (Atletika Jižní Město)26. 9. 2015
400 m56,93Weitzová LucieCZEUSK Praha29. 8. 2010

Střední a dlouhé tratě - muži

DisciplínaVýkonZávodníkStátKlubová příslušnostDatum
500 m1:05,5Chlumecký ZbyněkCZETJ Lokomotiva Břeclav15. 7. 1987
600 m1:21,2Lánský BořivojCZETJ Lokomotiva Břeclav11. 7. 1984
800 m1:50,74Sasínek FilipCZEAK Hodonín25. 5. 2014
1000 m2:28,09Paulík RomanCZETJ Lokomotiva Břeclav17. 7. 2012
1500 m3:48,11Ondroušek PetrCZEVSK Univerzita Brno25. 8. 2007
3000 m8:32,32Olejníček LukášCZEMoravská Slavia Brno23. 8. 2014
5000 m13:58,2Tesáček LubomírCZEDukla Prahazáří 1984
10000 m31:42,13Kautský TomášCZESlovan Liberec19. 5. 2007

Střední a dlouhé tratě - ženy

DisciplínaVýkonZávodniceStátKlubová příslušnostDatum
500 m1:23,44Výletová AnnaCZEAK Kyjov16. 7. 2014
600 m1:35,65Kolajová NatálieCZEAK Kyjov22. 8. 2012
800 m2:06,81Malíková BarboraCZETJ Sokol Opava26. 5. 2018
1500 m4:20,40Sekanová LucieCZEČEZ Budějovice29. 8. 2010
2000 m6:27,67Horváth KarolinaHUNMaďarsko26. 9. 2015
3000 m10:22,40Korvasová TerezaCZEAK Hodonín25. 5. 2014
5000 m17:05,52Kamínková PetraCZEAK Olomouc23. 8. 2014

Překážky - muži

DisciplínaVýkonZávodníkStátKlubová příslušnostDatum
110 m př.13,8Kováč IgorCZEDukla Prahazáří 1991
200 m př.25,12Formánek AdamCZETJ Lokomotiva Břeclav16. 8. 2007
400 m př.52,19Fischer RadekCZESlavia Praha29. 8. 2010
2000 m př.5:57,21Sasínek FilipCZEAK Hodonín25. 5. 2014
3000 m př.9:03,74Zemjánek JiříCZEMladá Boleslav29. 8. 2010

Překážky - ženy

DisciplínaVýkonZávodniceStátKlubová příslušnostDatum
100 m př.13,45Martincová LucieCZEUSK Praha25. 8. 2007
200 m př.30,20Tufarová KristýnaCZEAK PSK Zlín16. 9. 2007
400 m př.59,67Němcová KamilaCZEAK Olymp Brno29. 8. 2010
1500 m př.5:18,41Siebeltová VeronikaCZETJ Slezan Frýdek-Místek25. 5. 2014
3000 m př.10:50,73Kubešová PetraCZESK ZŠ Jeseniova Praha28. 8. 2010

Chůze - muži

DisciplínaVýkonZávodníkStátKlubová příslušnostDatum
3000 m W12:48,92Hlavenka TomášCZEAC Moravská Slavia Brno11. 7. 2018

Chůze - ženy

DisciplínaVýkonZávodniceStátKlubová příslušnostDatum
3000 m W15:19,74Arltová KateřinaCZEČeská republika (TJ Jiskra Nový Bor)26. 9. 2015

Skoky - muži

DisciplínaVýkonZávodníkStátKlubová příslušnostDatum
výška216Machotka MilanCZESparta Prahazáří 1989
tyč561Kudlička JanCZEDukla Praha25. 8. 2007
dálka758Gombala MilanCZEDukla Prahazáří 1991
trojskok15,36Novotný RomanCZEAK Kroměříž19. 5. 2007

Skoky - ženy

DisciplínaVýkonZávodniceStátKlubová příslušnostDatum
výška181Klučinová EliškaCZEA. C. TEPO Kladno29. 8. 2010
dálka647Darmovzalová MartinaCZETJ Lokomotiva Břeclav19. 5. 2007
tyč415Šilhanová RebekaCZEAK Olymp Brno25. 5. 2014
trojskok13,14Darmovzalová MartinaCZETJ Lokomotiva Břeclav19. 5. 2007

Vrhy - muži

DisciplínaVýkonZávodníkStátKlubová příslušnostDatum
koule19,05Novák MartinCZEAK Olomouc25. 5. 2014
disk63,46Bugár ImrichCZEDukla Prahazáří 1990
oštěp79,76Frydrych PetrCZEDukla Praha29. 8. 2010
kladivo74,39Sedláček PavelCZEAK Kroměříž25. 8. 2007

Vrhy - ženy

DisciplínaVýkonZávodniceStátKlubová příslušnostDatum
koule14,35Klementová PetraCZEAO Slavia Havířov24. 8. 2013
disk53,56Kubelková JitkaCZENové Město nad Metují28. 8. 2010
oštěp57,40 (Exhibice)Špotáková BarboraCZEDukla Praha12. 10. 2007
oštěp51,16Vytlačilová TerezaCZEAK Olymp Brno23. 8. 2014
kladivo65,63Králová TerezaCZEHvězda SKP Pardubice28. 8. 2010

Víceboje - muži

DisciplínaVýkonZávodníkStátKlubová příslušnostDatum
desetiboj6990Formánek AdamCZETJ Lokomotiva Břeclav25. 7. 2007
sprinterský trojboj2898Veleba JanCZEARC Brno7. 8. 2013

Nepřehlédněte

Informace k GDPR

Krátce

Jaromír Hloch před 13 dny

Upozornění! Pro zájemce o atletickou přípravku pro sezonu 2018/2019 je k dispozici přihláška ve formátu PDF zde.

Jaromír Hloch před měsícem

V sobotu 30. června se v Uherském Hradišti koná 3. kolo I. ligy mužů a žen. Sraz všech závodníků a realizačního týmu je v 7:25, v 7:30 autobus odjíždí od Stadionu Lokomotivy. Prosíme všechny o dochvilnost.

Jaromír Hloch před 2 měsíci

V sobotu 9. června se ve slovinském Ptuji koná MU dorostu. Břeclavská atletika bude mít na tomto utkání jednoho zástupce Jakuba Petrjanoše, který se představí v trojskoku.

Archiv aktualit

Teprve proběhne

15. 8. 2018
6. atletická středa (100 m 200 m, koule, dálka) (Břeclav)
Propozice
22. 8. 2018
7. atletická středa (60 m, 150 m, trojskok, koule, oštěp) (Břeclav)
Propozice
25. 8. 2018
4. kolo I. ligy mužů a žen (Břeclav)
Propozice

Již proběhlo

8. 8. 2018
5. atletická středa (60 m, 300 m, míle, výška, disk) (Břeclav)
Propozice Výsledky
4. 8. 2018
Chůze 10km - 4. kolo I. ligy (Přerov)
Propozice Výsledky
1. 8. 2018
4. atletická středa (sprinterský trojboj, dálka, koule) (Břeclav)
Propozice Výsledky
Logo
Kontaktní údaje
Adresa
TJ Lokomotiva Břeclav
Veslařská 2753/1a
690 02 Břeclav
Email
info@atletikabv.cz
Bankovní spojení
Číslo účtu: 1390256339/0800
Kde nás najdete?
Odkaz na mapu
Jsme také na Facebooku!
Naši partneři Město Břeclav Stavba a údržba silnic