Disciplína | Výkon | Závodník | Stát | Klubová příslušnost | Datum |
---|---|---|---|---|---|
60 m | 6,81 | Veleba Jan | ARC Brno | 7. 8. 2013 | |
100 m | 10,37 | Záleský Dominik | TJ Dukla Praha | 5. 9. 2021 | |
150 m | 16,41 | Stromšík Zdeněk | Slovácká Slavia Uherské Hradiště | 27. 7. 2011 | |
200 m | 20,72 | Němejc Tomáš | AK Škoda Plzeň | 5. 9. 2021 | |
300 m | 34,55 | Krsek Matěj | Česká republika (A. C. TEPO Kladno) | 26. 9. 2015 | |
400 m | 46,39 | Maslák Pavel | TJ Dukla Praha | 5. 9. 2021 |
Disciplína | Výkon | Závodnice | Stát | Klubová příslušnost | Datum |
---|---|---|---|---|---|
60 m | 7,66 | Paličková Veronika | AK Hodonín | 24. 9. 2013 | |
100 m | 11,75 | Weigertová Monika | TJ Dukla Praha | 5. 9. 2021 | |
150 m | 18,48 | Novotná Adéla | LIAZ Jablonec | 2017 | |
200 m | 23,57 | Kršáková Lenka | AK Olymp Brno | 23. 8. 2014 | |
300 m | 39,88 | Kerbachová Anna | Česká republika (Atletika Jižní Město) | 26. 9. 2015 | |
400 m | 54,23 | Putalová Iveta | SSK Vítkovice | 5. 9. 2021 |
Disciplína | Výkon | Závodník | Stát | Klubová příslušnost | Datum |
---|---|---|---|---|---|
500 m | 1:05,5 | Chlumecký Zbyněk | TJ Lokomotiva Břeclav | 15. 7. 1987 | |
600 m | 1:21,2 | Lánský Bořivoj | TJ Lokomotiva Břeclav | 11. 7. 1984 | |
800 m | 1:50,74 | Sasínek Filip | AK Hodonín | 25. 5. 2014 | |
1000 m | 2:28,09 | Paulík Roman | TJ Lokomotiva Břeclav | 17. 7. 2012 | |
1500 m | 3:43,21 | Sasínek Filip | PSK Olymp Praha | 5. 9. 2021 | |
3000 m | 8:22,57 | Gerich David | AK Kroměříž | 2007 | |
5000 m | 13:58,2 | Tesáček Lubomír | Dukla Praha | září 1984 | |
10000 m | 31:15,90 | Foller David | VSK Univerzita Brno | 27. 4. 2019 |
Disciplína | Výkon | Závodnice | Stát | Klubová příslušnost | Datum |
---|---|---|---|---|---|
500 m | 1:18,91 | Malariková Markéta | TJ Lokomotiva Břeclav | 2010 | |
600 m | 1:35,65 | Kolajová Natálie | AK Kyjov | 22. 8. 2012 | |
800 m | 2:06,29 | Gajanová Gabriela | AK Olymp Brno | 5. 9. 2021 | |
1000 m | 3:04,6 | Kvardová Barbora | TJ Lokomotiva Břeclav | 2006 | |
1500 m | 4:20,40 | Sekanová Lucie | ČEZ Budějovice | 29. 8. 2010 | |
2000 m | 6:27,67 | Horváth Karolina | Maďarsko | 26. 9. 2015 | |
3000 m | 10:22,40 | Korvasová Tereza | AK Hodonín | 25. 5. 2014 | |
5000 m | 16:42,82 | Vrzalová Simona | SSK Vítkovice | 5. 9. 2021 | |
10000 m | 33:24,58 | Stewartová Moira | Spartak Praha 4 | 2019 |
Disciplína | Výkon | Závodník | Stát | Klubová příslušnost | Datum |
---|---|---|---|---|---|
110 m př. | 13,8 | Kováč Igor | Dukla Praha | září 1991 | |
200 m př. | 25,12 | Formánek Adam | TJ Lokomotiva Břeclav | 16. 8. 2007 | |
400 m př. | 50,75 | Tuček Martin | VSK Univerzita Brno | 5. 9. 2021 | |
2000 m př. | 5:57,21 | Sasínek Filip | AK Hodonín | 25. 5. 2014 | |
3000 m př. | 8:51,02 | Kovář Jáchym | TJ Dukla Praha | 5. 9. 2021 |
Disciplína | Výkon | Závodnice | Stát | Klubová příslušnost | Datum |
---|---|---|---|---|---|
100 m př. | 13,45 | Martincová Lucie | USK Praha | 25. 8. 2007 | |
200 m př. | 28,48 | Píchalová Barbara | AK ŠKODA Plzeň | 24. 9. 2017 | |
400 m př. | 56,88 | Zapletalová Emma | AK Olymp Brno | 5. 9. 2021 | |
1500 m př. | 5:18,41 | Siebeltová Veronika | TJ Slezan Frýdek-Místek | 25. 5. 2014 | |
2000 m př. | 7:08,28 | Siebeltová Veronika | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2013 | |
3000 m př. | 10:18,39 | Hrochová Tereza | AK Škoda Plzeň | 5. 9. 2021 |
Disciplína | Výkon | Závodník | Stát | Klubová příslušnost | Datum |
---|---|---|---|---|---|
3000 m W | 12:48,92 | Hlavenka Tomáš | AC Moravská Slavia Brno | 11. 7. 2018 | |
5000 m W | 20:57,56 | Hlaváč Vít | AC TEPO Kladno | 5. 9. 2021 |
Disciplína | Výkon | Závodnice | Stát | Klubová příslušnost | Datum |
---|---|---|---|---|---|
3000 m W | 15:19,74 | Arltová Kateřina | Česká republika (TJ Jiskra Nový Bor) | 26. 9. 2015 | |
5000 m W | 22:48,77 | Ďurdiaková Tereza | AK Olymp Brno | 5. 9. 2021 |
Disciplína | Výkon | Závodník | Stát | Klubová příslušnost | Datum |
---|---|---|---|---|---|
výška | 217 | Beer Lukáš | AC TEPO Kladno | 5. 9. 2021 | |
tyč | 561 | Kudlička Jan | TJ Sokol Opava | 25. 8. 2007 | |
dálka | 773 | Juška Radek | PSK Olymp Praha | 5. 9. 2021 | |
trojskok | 15,71 | Vodák Ondřej | VSK Univerzita Brno | 5. 9. 2021 |
Disciplína | Výkon | Závodnice | Stát | Klubová příslušnost | Datum |
---|---|---|---|---|---|
výška | 181 | Klučinová Eliška | A. C. TEPO Kladno | 29. 8. 2010 | |
tyč | 440 | Švábíková Amálie | USK Praha | 5. 9. 2021 | |
dálka | 647 | Darmovzalová Martina | TJ Lokomotiva Břeclav | 19. 5. 2007 | |
trojskok | 13,14 | Darmovzalová Martina | TJ Lokomotiva Břeclav | 19. 5. 2007 |
Disciplína | Výkon | Závodník | Stát | Klubová příslušnost | Datum |
---|---|---|---|---|---|
koule | 20,47 | Staněk Tomáš | AC TEPO Kladno | 5. 9. 2021 | |
disk | 63,46 | Bugár Imrich | Dukla Praha | září 1990 | |
oštěp | 79,76 | Frydrych Petr | Dukla Praha | 29. 8. 2010 | |
kladivo | 74,39 | Sedláček Pavel | AK Kroměříž | 25. 8. 2007 |
Disciplína | Výkon | Závodnice | Stát | Klubová příslušnost | Datum |
---|---|---|---|---|---|
koule | 16,78 | Červenková Markéta | USK Praha | 5. 9. 2021 | |
disk | 56,39 | Kirsty Law | TJ Dukla Praha | 5. 9. 2021 | |
oštěp | 57,40 (Exhibice) | Špotáková Barbora | Dukla Praha | 12. 10. 2007 | |
oštěp | 56,14 | Píšová Martina | TJ Dukla Praha | 5. 9. 2021 | |
kladivo | 65,63 | Králová Tereza | Hvězda SKP Pardubice | 28. 8. 2010 |
Disciplína | Výkon | Závodník | Stát | Klubová příslušnost | Datum |
---|---|---|---|---|---|
desetiboj | 6990 | Formánek Adam | TJ Lokomotiva Břeclav | 25. 7. 2007 | |
sprinterský trojboj | 2898 | Veleba Jan | ARC Brno | 7. 8. 2013 |
Disciplína | Výkon | Závodník | Stát | Klubová příslušnost | Datum |
---|---|---|---|---|---|
sedmiboj | 4034 | Darmovzalová Martina | TJ Lokomotiva Břeclav | 2003 | |
sprinterský trojboj | 2416 | Fornůsková Adriana | SSK Vítkovice | 2018 |
Od 4.4. už budou tréninky všech skupin probíhat venku na stadionu.
V případě deště se trénuje v hale.
Během prázdnin (tj čtvrtek a pátek, pondělí) se tréninky nekonají.
Pozor, pozor!
Ve čtvrtek 22.2. se bude konat halový atletický víceboj pro závodníky přípravek;)
Závody se budou konat v klasickém čase tréninku.