Oficiální web břeclavské atletiky

Celkem pět titulů z žákovského Mistrovství Moravy a Slezska žáků!

Publikováno uživatelem Jiří Petrjanoš 6. února 2022 v 07:09.

MMS mladších žáků v Ostravě 4.2.2022

Celkem pět titulů získali naši žáci během dvoudenního Mistrovství Moravy a Slezska žákovských kategorií v Ostravě. Nejprve v pátek závodilo mladší žactvo, zde dominoval Lukáš Drobilič, který zvítězil ve skoku vysokém (169cm) a v běhu na 150m (19,25). Suverénně první doběhl také v běhu na 300m, o vítězství ho ovšem následně připravila diskvalifikace za vyšlápnutí z dráhy v zatáčce. Třetí páteční triumf přidal Matyáš Kocman, který dominoval v běhu na 800m (2:20,15), Matyáš přidal také bronz v běhu na 150m (20,44). Stříbro si z ostravské haly odvezli Matěj Režňák za kouli (10,69) a Robin Chládek za druhé místo ve skoku vysokém (150cm). Matěj Režňák přidal ještě čtvrté místo ve výšce (145cm) a Robin Chládek páté místo v dálce (460cm). Své první halové zkušenosti sbírala také děvčata Veronika Janíková a Anna Lisoňová.

V sobotu se představili v ostravské hale starší žáci. Zde si suverénně počínal Richard Březovič, který přivezl dvě zlaté a jednu stříbrnou medaili. Zvítězil v běhu na 60m (7,45) a ve vrhu koulí (13,31) na 150m skončil druhý(18,09). Na mistrovství se představili také Michal Valenta - 60m (8,61) 800m (2:33,75) a Lucie Daněčková 60m př. (10,48) dálka (425cm) koule (8,98m).